网站标志
导航菜单
购物车
购物车 0 件商品 | 查看购物车 | 我的订单 | 我的积分 | 会员中心
当前日期时间
当前时间:
商品搜索
商品搜索:
价格
点评详情
点评详情
发布于:2018-12-18 09:42:57  访问:1907 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Wyniki Badań Naukowych Szamb Betonowych
Wyniki badań zleconych Prywatnej Wyższej Szkole w Warszawie wskazują, że ekipy produkują najtrwalsze oraz najlepiej zabezpieczone zbiornika betonowe w Polsce.
Badaniom poddano 24 gospodarstwa domowe. Podzielono ich na 3 grupy: tych którzy zakupili ściek z betonu tradycyjne, dół gnilny z betonu na przydomową oczyszczalnie ścieków i szamba na deszczówkę.
Przebadano wszystkie 24 spośród zakwalifikowanych gospodarstw domowych. W żadnym spośród nich nie zaobserwowano nieszczelności szamba betonowego. Postępowanie prowadzono metodą organoleptyczną - sprawdzono 20 spośród 24 zbiorników. Pozostałe 4 zostały ocenione opierając się na oświadczeń ich właścicieli.
Wyniki badań zostały zaprezentowane w Katowicach na Polskim Zjeździe Przemysłu Betonowego (IV edycja).
Wynik badań szczelności szamb.
Eksperci budowlani stwierdzili także prosto z mostu wzorową jakość szamba w granicach, Tutaj bez resume oraz pęknięć. Nie stwierdzono też przecieków pośród zbiornikiem oraz rurą doprowadzającą odpady płynne z zewnątrz - z gospodarstwa domowego.
Oczywiście zbiornika betonowe sprzedawane poprzez dowolną firmę nie dają całkowitej gwarancji szczelności po wielu latach i ryzykowny krok ich uszkodzenia leży także po stronie nabywcy zbiornika betonowego. Powyższe procedura nie dają gwarancji szczelności szamba później.
Badacze sugerują ostatnim tchem prawidłowy montaż według regułami sztuki budowlanej, oraz regularnie klarowanie szamba.
Powinno się wiecznie zagwarantować dopasowany poziom serwisu dla naszej instalacji kanalizacyjnej - zarówno w domu, jak i rury odprowadzające w ogrodzie.
\"Wykonując pełnia prawidłowo, wolno oczekiwać braku problemów ze zbiornikiem na odpady poprzez naokoło 20-30 lat. Oczywiście jest to możliwe poniżej warunkiem prawidłowej budowy zbiornika\". Otóż to zależy to także od gruntu na jakim pojemnik jest posadowiony oraz ogólnego stanu montażu hydraulicznej w naszym domu.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
脚注信息
Copyright (C) 2009-2010 All Rights Reserved. 休闲食品网上专卖店管理系统 版权所有   沪ICP备01234567号
服务时间:周一至周日 08:30 — 20:00  全国订购及服务热线:021-98765432 
联系地址:上海市某某路某大厦20楼B座2008室   邮政编码:210000  
腾讯微博82北京私人侦探广州私家侦探杭州私家侦探厦门私家侦探天津私家侦探长沙私家侦探成都私家侦探福州私家侦探贵阳私家侦探哈尔滨私家侦探合肥私家侦探呼和浩特私家侦探昆明私家侦探南昌私家侦探青岛私家侦探沈阳私家侦探石家庄私家侦探太原私家侦探宁波私家侦探温州私家侦探包头私家侦探东莞私家侦探新泉州私家侦探苏州私家侦探扬州私家侦探中山私家侦探嘉兴私家侦探延安私家侦探义乌私家侦探乙81